RADYO MISRA YENİDEN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR!

RADYO MISRA YENİDEN YAYIN HAYATINA BAŞLIYOR!

Gençlik ve edebiyat radyosu olan Radyo Mısra, Haziran 2021'de Enes Gürbüz ve Muhammet Baran Aslan tarafından kurulmuştu. Dördüncü sezonunu bitirmesinin ardından 28 Kasım 2022 tarihinde bizlere veda etmişti.

Enes Gürbüz, 4 Nisan 2023 tarihinde twitter hesabından yaptığı açıklamada "Bir süre ara vermek durumunda kalmıştık, şimdi ise kaldığımız yerden devam ediyoruz. Hoşgeldin Radyo Mısra!" cümlelerini kullandı.

Muhammet Baran Aslan da aynı gün twitter hesabından " 2021'de pandemi zamanında çıktığımız Radyo Mısra yolculuğumuz 5. sezonuyla devam ediyor. Kimi zaman hüzünlenip, kimi zaman neşe bulacağımız inişli, çıkışlı bu yolda sizleri de bizimle beraber yürümeye davet ediyoruz. Haydi o zaman yeni sezon, yeni site ve yeni programlarla vira Bismillah!" açıklamasında bulundu.

Enes Gürbüz'ün "Enes'in Vakti", Muhammet Baran Aslan'ın "Mümkün Mertebe" ve Berat Ebinç'in "Tezene" isimli programlarını sunacağı Radyo Mısra, yayın yolculuğuna yeni web sitesi üzerinden ve yeni bir yüzle www.radyomisra.org adresinde devam edecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar